GODZINY OTWARCIA

 

poniedziałek - piątek      12:00 - 20:00

 sobota                              12:00 - 18:00

 

gallery/symbol na czarnym

TELEFON

 

Masaż              790-140-160

Kosmetyka      790-140-170

Fryzjer              722-233-666

 

RODZAJE MASAŻY

 

 

  • Masaż głęboki jest masażem mięśni, skupiającym się na eliminowaniu dolegliwości bólowych i nadmiernych napięć. Działa silnie rozluźniająco, sprzyja korekcji wad postawy, intensywnemu odżywieniu i regeneracji mięśni. Zawsze jest masażem indywidualnie dobranym do Twoich potrzeb.  Może być całościowy (60 minut) lub częściowy (30 minut) na wybrane partie ciała.

 

  • Masaż terapeutyczny  to jedna z najskuteczniejszych terapeutycznych form masażu i metod walki z bólem. Polecamy go szczególnie osobom cierpiącym na rozmaite bóle mięśni, bóle pleców, nóg, uczucie ciężkości, ograniczenia ruchu, lub potrzebującym szybkiego i skutecznego rozluźnienia mięśni spiętych z powodu pracy, intensywnych treningów, czy stresu. Często daje lepsze efekty, niż leczenie farmakologiczne, likwidując przyczynę bólu, a nie maskując jego istnienie. Powoduje poprawienie zdolności pracy poszczególnych tkanek poprzez ich rozluźnienie i poprawę elastyczności oraz zlikwidowanie zrostów i nieprawidłowych wzorców ruchowych.

 

  • Masaż sportowy powysiłkowy wykonywany jest w celu przywrócenia równowagi organizmu po wysiłku fizycznym, zapobiegania i leczenia urazów sportowych, a także przyspieszenia metabolizmu komórkowego i szybszego usuwania produktów przemiany materii sprzyjając regeneracji tkanek. Może być całościowy (60 minut) lub częściowy (30 minut) na wybrane partie ciała.

 

  • Masaż relaksacyjny z aromaterapią wykonywany jest długimi i powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym w towarzystwie relaksującej muzyki, woni olejku eterycznego w przyjemnym półmroku rozjaśnianym aromatycznymi świecami. Jest to przyjemny, głęboko relaksujący i rozluźniający ciało masaż, który z pewnością będziesz miło wspominać. To Twoja chwila zapomnienia, ukojenia zmysłów i oderwania się od rzeczywistości. Może być całościowy (60 minut) lub częściowy (30 minut) na wybrane partie ciała.

 

  • Masaż ciepłym woskiem aromatycznej świecy, stworzonej specjalnie do masażu z wyłącznie naturalnych składników, to znakomity sposób na odprężenie i relaks, jak również idealne nawilżenie i odżywienie skóry. Polecamy przede wszystkim kobietom zmęczonym, które zmagają się ze stresem i chcą zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz pragnących poprawić kondycję własnej skóry. Przyjemny, delikatny zapach, ciepłe światło świec oraz odprężająca muzyka sprawią, że poczujecie się zrelaksowane i szczęśliwe, a wmasowany wosk pozostawi skórę aksamitnie gładką i nawilżoną jeszcze długo po zabiegu.

 

  • Masaż hawajski Lomi Lomi uznawany jest za jeden najprzyjemniejszych masaży na świecie, nazwany "masażem kochających rąk".  Każdy masaż jest wyjątkowy, niepowtarzalny i dlatego wrażenia za każdym razem mogą być zupełnie inne i zmieniać się wraz z lepszym poznawaniem potrzeb i upodobań klienta. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i traktowanie ciała całościowo bez wyraźnych podziałów i kolejności masowanych cześci ciała, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem. W naszym salonie wykonywany jest wyłącznie w blasku świec, z użyciem orientalnych olejków zapachowych, muzyki i kosmetyków dedykowanych wyłącznie do tego rodzaju masażu, co czyni z niego prawdziwą ucztę dla zmysłów i ciała.

 

  • Masaż wyszczuplająco-modelujący łączy w sobie dynamiczne i intensywne techniki masażu klasycznego. Polecany szczególnie w celu likwidacji tkanki tłuszczowej z okolic pośladków, bioder i ud. Przyczynia się również do ogólnego spadku wagi. Masaż ten polega na użyciu intensywnych i dynamicznych technik masażu skoncentrowanych na wybranych partiach ciała, co umożliwia likwidację zbędnego tłuszczu i w rezultacie działa ujędrniająco na ciało. Masaż ten modelując sylwetkę stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzającej, a zarazem ma silne działanie rewitalizujące na skórę. Może być całościowy (60 minut) lub częściowy (30 minut), np. masaż pośladków, ud, ramion i brzucha. Istnieje również możliwość użycia do niego profesjonalnego serum antycellulitowego lub wyszczuplającego.

 

  • Masaż silikonową bańką chińską przynosi doskonałe rezultaty w walce z cellulitem ze względu na jego niezwykłe właściwości drenujące. Silne przekrwienie, do którego dochodzi podczas masażu pobudza krążenie krwi, usprawniając likwidację toksyn z organizmu. Co więcej, intensywnie ujędrnia skórę, co pozwala uniknąć problemu zwiotczałej skóry podczas kuracji odchudzających. Masaż bańką chińską przyspiesza przemianę materii, a co za tym idzie spalanie tkanki tłuszczowej. Jednocześnie doskonale relaksuje i zmniejsza napięcie mięśni. Może być całościowy (60 minut) lub częściowy (30 minut) na wybrane partie ciała. W naszym salonie używamy wyłącznie silikonowych baniek, które są zdecydowanie wyższej jakości niż gumowe, przynosząc lepsze efekty zabiegów.