GODZINY OTWARCIA

 

poniedziałek - piątek      12:00 - 20:00

 sobota                              12:00 - 18:00

 

gallery/symbol na czarnym

TELEFON

 

Masaż              790-140-160

Kosmetyka      790-140-170

Fryzjer              722-233-666

 


Witam serdecznie,
mam na imię Karol i jestem fizjoterapeutą, który będzie miał przyjemność spotkać się z Państwem na terapiach, masażach i zabiegach na ciało w naszym salonie. Jestem absolwentem poznańskiego Uniwersytetu Medycznego, dyplomowanym Instruktorem Odnowy Biologicznej z licznymi kursami i szkoleniami z technik masażu oraz doświadczeniem nabytym na przestrzeni lat w pracy zarówno z urazami, przeciążeniami i leczeniem bólu, jak i masażami oraz zabiegami typowo relaksującymi i poprawiającymi wygląd ciała.


PIERWSZA WIZYTA

Podczas pierwszej wizyty w naszym salonie przeprowadzamy krótką rozmowę w formie wywiadu z każdym nowym klientem, która ma na celu optymalne dobranie rodzaju i siły masażu, jak i opcjonalnych dodatkowych zabiegów wspomagających efekt, który chcemy uzyskać.

 

Wywiad ten ma również na celu zapoznanie Państwa ze wskazaniami i przeciwwskazaniami do masażu, jest czasem na udzielenie odpowiedzi na pytania i ‘oswojenie się’ z nowym miejscem, aby już w czasie pierwszego masażu czuć się w pełni komfortowo.


Niepodważalnym priorytetem naszego salonu jest dbałość o Państwa pełne zadowolenie z naszych usług, dlatego posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje i doświadczenie we wszystkich wykonywanych zabiegach.


Masaż i inne terapie wykonywane są na profesjonalnym stacjonarnym stole do masażu, a używane produkty i kosmetyki są wyłącznie najwyższej jakości, o której jesteśmy przekonani stosując je z powodzeniem od lat.


Wiemy, jak ważna dla Państwa jest czystość i higiena, dlatego używamy wyłącznie jednorazowych, przyjemnych w dotyku prześcieradeł włókninowych, w przypadku zabiegów na ciało otrzymają Państwo jednorazową bieliznę, jednorazowe japonki, oraz świeży ręcznik, dzięki czemu nie mają Państwo konieczności przychodzenia na masaże z dodatkowymi rzeczami.


W czasie masażu, okolica ciała, która jest poddawana zabiegowi jest odsłonięta, natomiast reszta ciała jest okryta ręcznikiem. W gabinecie w czasie zabiegów na ciało i masaży relaksacyjnych oraz masażu Lomi-Lomi panuje przyjemny półmrok w blasku świec.


Chcemy, aby masaż nie był dostępny  tylko i wyłącznie dla osób śmiałych i otwartych, dlatego przywiązujemy dużą wagę do tego, żeby każdy czuł się u nas w pełni komfortowo już od pierwszej wizyty, zapewniając Państwu maksimum intymności.


Warto pamiętać, że po zakończeniu masażu nie wstajemy od razu ze stołu. Należy odczekać chwilę, żeby uniknąć zawrotów głowy i dać sobie czas na spokojny powrót do rzeczywistości :)